Pytania? Zadzwoń 507 207 093 lub napisz!

Food Cleaner - badania w laboratorium

Food Cleaner posiada badania laboratoryjne potwierdzające jej skuteczność. Badania myjki do żywności zostały przeprowadzone na próbce kaszy jęczmiennej zanieczyszczonej Glifosatem. Laboratorium zbadało skuteczność z jaką myjka do żywności Food Cleaner eliminuje Glifosat i skuteczność wyniosła 84%. Należy zaznaczyć, że usuwanie zanieczyszczeń z produktów sypkich jest szczególnie trudne i wyniki można uznać za bardzo satysfakcjonujące.

Myjka do żywności usuwa pestycydy (w tym Glifosat)

Glifosat (znany też jako Roundup) to aktywny środek wielu preparatów chwastobójczych. Jest powszechnie stosowany w uprawach rolniczych, a także w ogrodach. Całkowitego zakazu stosowania Glifosatu domagają się organizacje ekologiczne i konsumenckie, niektóre państwa nałożyły ograniczenia na jego stosowanie. Mimo to jest on nadal stosowany na szeroką skalę w produkcji rolnej. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała Glifosat za środek prawdopodobnie rakotwórczy. Przez Europejską Agencję Chemiczną jest klasyfikowany jako środek szkodliwy dla oczu. Inne badania wskazują na destrukcyjne działanie glifosatu na florę bakteryjną układu pokarmowego, możliwość powodowania deformacji i wad rozwojowych płodów, a także uszkodzeń DNA i mózgu.

Myjka do żywności opinie o urządzeniu - filmy, wideo, recenzje. Przygotowaliśmy dla Państwa najciekawsze publikacje na temat myjki do żywności Food Cleaner.

Wyniki badań Food Cleaner

Poniżej prezentujemy wyniki badań wykonanych dla myjki do żywności Food Cleaner. Zostały one przeprowadzone w polskim akredytowanym laboratorium JSH Hamilton, a próbki do badań zostały pobrane przez akredytowanego próbkobiorcę. Badanie akredytowane w PCA w zakresie akredytacji AB 079.