Pytania? Zadzwoń 507 207 093 lub napisz!

SOEKS Ecovisor F4

  • tester żywności - sprawdzi właściwości zdrowotne surowych, nieprzetworzonych warzyw, owoców ryb i mięsa
  • miernik promieniowania jonizującego - zbada poziom promieniowania tła, zmierzy przyjmowaną dawkę promieniowania (radioaktywność)
  • miernik promieniowania elektromagnetycznego - zmierzy poziom pola elektrycznego i magnetycznego w domu, a także dla urządzeń AGD/RTV
  • tester wody - zmierzy ilość substancji rozpuszczonych w wodzie

Zestaw Soeks Ecovisor F4 i Food Cleaner

W skład zestawu promocyjnego wchodzą dwa produkty - ekotester Soeks Ecovisor F4 i myjka ultradźwiękowa Food Cleaner. W zestawie kupujesz taniej!

Oba urządzenia idealnie się dopełniają - tester Ecovisor F4 pozwala sprawdzić wnętrze surowych produktów spożywczych, natomiast Food Cleaner usuwa szkodliwe substancje znajdujące się na ich powierzchni.

Oba urządzenia objęte są 24 miesięczną gwarancją door-to-door.

Kup zestaw Ecovisor F4 i Food Cleaner

Masz pytania? Napisz do nas

Ekotester - Tester żywności

Ecovisor F4 to multitester - posiada wiele funkcji umożliwiających kontrolę nad tym co jemy i środowiskiem w którym się znajdujemy. SOEKS Ecovisor to przede wszystkim tester żywności - pozwala zmierzyć zawartość azotanów w surowych, nieprzetworzonych owocach, warzywach, mięsie, rybach i owocach morza (urządzenie wykrywa także inne szkodliwe substancje które nie powinny się znaleźć w żywności w dużych ilościach jak na przykład fosforany). Aby sprawdzić jakość produktu wystarczy wbić sondę urządzenia w testowany produkt, a na wyświetlaczu pojawi się wynik pomiaru z krótkim opisem tekstowym. Technologia pomiaru i konstrukcji sondy jest chroniona patentami.

Inne funkcje urządzenia Ecovisor to tester wody (mierzy ilość substancji rozpuszczonych), miernik pola elektromagnetycznego i miernik promieniowania jonizującego.