Pytania? Zadzwoń 507 207 093 lub napisz!

SOEKS Ecovisor F4

Popularny tester żywności pozwalający na sprawdzenie zawartości produktów spożywczych (owoce, warzywa, mięso, ryby), ale posiada także inne przydatne funkcje. Tester Soeks Ecovisor to idealne dopełnienie dla Food Cleaner. Myjka do żywności i tester żywności pozwolą Ci skutecznie dobierać najwyższej jakości produkty spożywcze i oczyszczać je.

  • tester żywności - sprawdzi właściwości zdrowotne surowych, nieprzetworzonych warzyw, owoców ryb i mięsa
  • miernik promieniowania jonizującego - zbada poziom promieniowania tła, zmierzy przyjmowaną dawkę promieniowania (radioaktywność)
  • miernik promieniowania elektromagnetycznego - zmierzy poziom pola elektrycznego i magnetycznego w domu, a także dla urządzeń AGD/RTV
  • tester wody - zmierzy ilość substancji rozpuszczonych w wodzie

Zestaw Soeks Ecovisor F4 i Food Cleaner

W skład zestawu promocyjnego wchodzą dwa produkty - ekotester Soeks Ecovisor F4 i myjka ultradźwiękowa Food Cleaner. W zestawie kupujesz taniej!

Oba urządzenia idealnie się dopełniają - tester Ecovisor F4 pozwala sprawdzić wnętrze surowych produktów spożywczych, natomiast Food Cleaner usuwa szkodliwe substancje znajdujące się na ich powierzchni.

Oba urządzenia objęte są 24 miesięczną gwarancją door-to-door.

Kup zestaw Ecovisor F4 i Food Cleaner

Ekotester - Tester żywności

Ecovisor F4 to multitester - posiada wiele funkcji umożliwiających kontrolę nad tym co jemy i środowiskiem w którym się znajdujemy. SOEKS Ecovisor to przede wszystkim tester żywności - pozwala zmierzyć zawartość azotanów w surowych, nieprzetworzonych owocach, warzywach, mięsie, rybach i owocach morza (urządzenie wykrywa także inne szkodliwe substancje które nie powinny się znaleźć w żywności w dużych ilościach jak na przykład fosforany). Aby sprawdzić jakość produktu wystarczy wbić sondę urządzenia w testowany produkt, a na wyświetlaczu pojawi się wynik pomiaru z krótkim opisem tekstowym. Technologia pomiaru i konstrukcji sondy jest chroniona patentami.

Inne funkcje urządzenia Ecovisor to tester wody (mierzy ilość substancji rozpuszczonych), miernik pola elektromagnetycznego i miernik promieniowania jonizującego. Tester i myjka do żywności można zakupić razem w zestawie w obniżonej cenie.